JS1-B-24V-FT JS1-B-24V-FT Panasonic Röle (24VDC 10A
Kategori
Stok Kodu
JS1-B-24V-FT
Fiyat
95,33 TL den başlayan taksitlerle!!
95,33 TL
Paylaş :
JS1-B-24V-FT
JS1-B-24V-FT Panasonic Röle (24VDC 10A
24V TEK KONTAK ROLE    5 BACAK
Manufacturer PANASONIC COMP.
Mounting Type THT
Contact Form SPDT (1 Form C)
Coil Type Non Latching
Contact Rating Current 10A
Coil Voltage 24VDC
Coil Current 15mA
Contact Voltage 250VAC/30VDC
Coil Resistance 1.6 kOhms
Coil Power 360mW
Operating Temperature -40°C~+85°C
Number of pins 5PIN
Dimensions (mm) WxLxH 22.00x16.00x16.00
Rohs ROHS
Packaging TRAY
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
JS1-B-24V-FT JS1-B-24V-FT Panasonic Röle (24VDC 10A CS8N60F JS1-B-24V-FT JS1-B-24V-FT   JS1-B-24V-FT Panasonic Röle (24VDC 10A