JQ1AP-24-F ( YENİ KOD : ALQ324 )
Stok Kodu
DNQSUW67
Fiyat
68,09 TL den başlayan taksitlerle!!
68,09 TL
Paylaş :
 JQ1AP-24V-F    RELAY POWER 10A 24VDC 1FormA PANASONIC
JQ1AP-24V-F Panasonic Röle (24V 10A)  KOMBİ ROLESİ
Manufacturer PANASONIC COMP.
Mounting Type THT
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Coil Type Non Latching
Contact Rating Current 10A
Coil Voltage 24VDC
Coil Current 8.3mA
Contact Voltage 125VAC/30VDC
Coil Resistance 2.88 kOhms
Coil Power 200mW
Operating Temperature -40°C~+70°C