ALZ11B24
Kategori
Stok Kodu
ALZ11B24
Fiyat
136,18 TL den başlayan taksitlerle!!
136,18 TL
Paylaş :
ALZ11B24   RELAY 16A 24V 1FormC PANASONIC
ALZ11B24 Panasonic Röle (24V 16A)    24 VOLT 8 BACAK TEK KONTAK ROLE
Manufacturer PANASONIC COMP.
Mounting Type THT
Contact Form SPDT (1 Form C)
Coil Type Non Latching
Contact Rating Current 16A
Coil Voltage 24VDC
Coil Current 16.7mA
Contact Voltage 250VAC
Coil Resistance 1.44 kOhms
Coil Power 400mW
Operating Temperature -40°C~+85°C