ALZ11B18 Panasonic Röle (16A 18V)
Kategori
Stok Kodu
Fiyat
136,18 TL den başlayan taksitlerle!!
136,18 TL
Paylaş :
RELAY 16A 18V 1FormC PANASONIC
18 VOLT  TEK KONTAK ROLE
Manufacturer PANASONIC COMP.
Mounting Type THT
Contact Form SPDT (1 Form C)
Coil Type Non Latching
Contact Rating Current 16A
Coil Voltage 18VDC
Coil Current 22.2mA
Contact Voltage 250VAC
Coil Resistance 810 Ohms
Coil Power 400mW
Operating Temperature -40°C~+85°C
Number of pins 8PIN
Dimensions (mm) WxLxH 28.80x12.50x15.70
Rohs ROHS
Packaging TUBE
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ALZ11B18 Panasonic Röle (16A 18V) CS8N60F ALZ11B18 Panasonic Röle (16A 18V) ALZ11B18 Panasonic Röle (16A 18V)